Kodowanie w Luzinie

Za nami cały rok spotkań warsztatowych z Lego Mindstorms w ramach GO_PRO. W tym roku szkolnym spotykały się cztery grupy po 9 osób. Nasz Klub Kodera wzbogacił się o dwa zestawy kloców dodatkowych i jeden zestaw podstawowy Lego Mindstorms. Zagościły u nas również 3 roboty photon, które uatrakcyjniły zajęcia dla młodszych dzieci. Na cyklicznych warsztatach klubowicze ciężko pracowali, ale też…

Klub Kodera w Drelowie

Raz w tygodniu chętni uczniowie uczestniczą w spotkaniach Klubu Kodera, gdzie rozwiązują łatwiejsze bądź trudniejsze łamigłówki konstrukcyjno-programistyczne. Przebudowują roboty, które następnie testują w zabawach z przeszkodami. Swoje testy przechodzą także ciekawe konstrukcje budowane według pomysłów uczestników. Dodatkową atrakcją i odskocznią są zabawy i gry logiczne w aplikacji Photon.

Klub Kodera w Seceminie ostatnie spotkanie przed wakacjami !!!

W dniu  5 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie Klubu Kodera przed wakacjami. Uczestnicy spotkania dyskutowali o różnych metodach i technika zbudowania robota.  Okazało się, że poprzez świetną zabawę doskonalona została umiejętność logicznego myślenia, kreatywności, pracy zespołowej oraz wiary we własne możliwości. Klub Kodera powraca już od września, a my zapraszamy na otwarte wakacyjne zajęcia GO_PRO!